Justin Timberlake a Jessica Biel – 12 rokov

Ich vzťah nebola vždy prechádzka ružovou záhradou – v roku 2011 sa rozišli na tri mesiace. Našťastie využili druhú šancu a od tej doby sú spolu. Po ich svadbe v roku 2012 Jessica porodila svojho syna Silasa. Justin Timberlake miluje byť otcom a chce veľa detí, čo priznal v nedávnom rozhovore.

 

Prince William a Kate Middleton – 15 rokov

Princ William a Kate Middleton sa stretli v roku 2004, počas ich štúdia na St. Andrews University. Zasnúbili sa v roku 2010 a v roku 2011 mali kráľovskú svadbu.

“Musím uznať, že máme veľmi pekný vzťah, obaja máme zmysel pre humor a nikdy sa spolu nenudíme, “ povedal William počas ich zasnúbenia. Majú spolu tri deti: George, Charlotte a Louis.

Enrique Iglesias a Anna Kournikova – 18 rokov

Anna Kournikova a Enrique Iglesias držali svoj vzťah v tajnosti od ich stretnutia v roku 2001. Niektorí špekulujú o tom, že títo dvaja sú manželia, ale nikto to nemôže potvrdiť, pretože o svojom súkromí vôbec nehovoria.
“Nemyslím si, že potrebujem kúsok papiera na to aby som ukázal, že niekoho milujem, “povedal Enrique. Šťastný pár priviedol na svet dvojčatá v decembri v roku 2017.

 

Jay-Z a Beyoncé – 19 rokov

Beyonce a Jay-Z  sa stretli okolo roku 1999 a v roku 2008 sa zobrali. Pár má tri deti, dcéry Blue Ivy a Rumi a syna Sira. Pár nikdy nezvykol rozprávať o súkromných veciach a ich vzťahu, a to ani po vydaní piesní o možnej nevere. „To, čo je medzi mnou a Jay, je skutočné, “ povedala časopisu Essence v roku 2008.

David a Victoria Beckham – 22 rokov

David a Victoria Beckham sú britský pár. Victoria dala v roku 1997 svoje číslo  Beckhamovi a stále má letenku z Londýna do Manchesteru, na ktorú ho napísala. Zobrali sa v roku 1999. “Áno, láska na prvý pohľad existuje, ” napísala.

Will Smith a Jada Pinkett Smith – 24 rokov

Will Smith a Jada Pinkett Smith sa spoznali v roku 1995 na konkurze. Išlo o úlohu Willovej priateľky vo filme “ Fresh Prince “. Zobrali sa v roku 1997 a sú rodičmi mladých hviezd Jadena a Willowa.

Pár nemal nikdy problém s neverou. “Toto je to, čomu verím: Will je čestný muž. Má všetku slobodu na svete. Pokiaľ sa Will môže pozerať do zrkadla a byť v poriadku,  som v pohode aj ja. ” povedala Jada pre jeden denník.