Vianoce sú už za rohom! Ešte nemáte kúpené vianočné darčeky ? Netušíte, aký darčekom by ste obdarovali kamošku, sestru, mamu, či svoju polovičku? Inšpirujte sa našimi tipmi na originálny vianočný darček, ktorý zaručene poteší každú ženu! 

TIP 1: PEKNÉ A ZDRAVÉ NOHY

Darujte sebavedomie v podobe pekných a zdravých nôh bez kŕčových žíl. Potešte svoju blízku osobu darčekovou poukážkou do Blumental Clinic  , kde sa jej postarajú o bezbolestné odstránenie kŕčových žíl. Poukážku je možné zakúpiť v hodnote 100€, 140€, 200€ alebo 500€.

TIP 2 : UPRATANÁ DOMÁCNOSŤ

Povedzme si úprimne… ktorú ženu by nepotešila uprataná domácnosť ako darček? Prinášame vám tip na netradičný darček –  darčeková poukážka na upratanie domácnosti. Darujte svojim blízkym čas pre seba, zatiaľčo sa im Radema  postará o poriadok.

TIP 3 : ZDRAVÁ PLEŤ BEZ HNEDÝCH ŠKVŔN

Stavte na istotu – každú ženu poteší kozmetika. O to viac, ak ju trápi problém s hnedými škvrnami . Vyskúšajte depigmentačný krém Lipogel K5 , ktorý svojím rýchlym a účinným bieliacim efektom na hnedé škvrny prispieva k normalizácii pigmentácie pokožky. Navyše, do Vianoc prebieha u nich akcia –  k nákupu produktu Lipogel K5 získate vianočný darček  v podobe balzamu na pery úplne zadarmo.

TIP 4 : ŠTÝLOVÉ PONOŽKY

Ide o značku Folkies – tá prináša na trh zdravé a hravé ponožky s kreatívnym dizajnom. Ponožky sú navyše vyrobené zo slovenského antivirálneho vlákna PROLEN® so striebrom, ktoré je šetrné k pokožke a chráni vaše nohy pred baktériami. Takisto sú vyrobené zo vzdušných materiálov, ktoré chránia  chodidlá pre potením.

TIP 5 : KVALITNÉ TERMOOBLEČENIE

Máte vo svojom okolí osobu, ktorá miluje turistiku? V tom prípade nemôžete kvalitným športovým oblečením nič pokaziť – a už vôbec nie značkou Karpathia. Jednotlivé kúsky oblečenia sú vyrobené z vlákna Prolen, ktoré je výnimočné tým, že má vynikajúce termoizolačné vlastnosti, najrýchlejšie odvádza vlhkosť spomedzi všetkých vlákien, je odolné voči škvrnám a je 100% recyklovateľné.