Keď sa povie rozlúčka so slobodou, napadne vám veľa vecí – tematická výzdoba, veľa alkoholu a veľa minutých peňazí. Nie vždy však musí vyzerať rozlúčka so slobodou takto. Pitie alkoholu a prenájom striptérov nie sú jedinou cestou, ako si ju užiť. Našťastie existuje veľa iných spôsobov – jediné, čo k tomu treba je byť kreatívny. Inšpirujte sa našimi nápadmi.

 

Ísť stanovať

Kto povedal, že rozlúčka so slobodou musí byť v modernom nočnom klube? Namiesto toho choďte do prírody. Čo môže byť lepšie než pobyt na čerstvom vzduchu?  Uistite sa však, že je medzi vami niekto, kto už skúsenosti so stanovaním má.

Pyžamová párty

Tento nápad je super lacný a nebude vás stáť skoro nič. Ak ste na to moc hrdé, prenajmite si hotelovú izbu (vaše 13-ročné ja bude nadšené!).

 

Paintball

Pýtate sa, čo je lepšie ako paintball? Paintball v starých družičkovských šatách, ktoré už nebudete nikdy nosiť!  Paintball známy ako “Bridal Paintball”, je určený pre ženu so zmyslom pre humor, ktorá sa nebojí zašpiniť.

 

Kurz varenia

Prečo sa počas vašej rozlúčky so slobodou nenaučiť niečo nové? Kurz varenia je skvelý nápad a je dosť pravdepodobné, že budete jesť čokoľvek, čo navaríte, takže navyše ušetríte peniaze za večeru.

 

Festival

Najmä v lete sa koná vela festivalov a koncertov. Choďte aspoň na jeden a všetka zábava a jedlo bude prichystané za vás. Možno si ho dokonca zamilujete natoľko, že sa z návšetvy festival stane tradícia.