@danflyingsolo

Daniel pochádza z Británie, ktorý pravidelne spolupracuje s vydavateľstvami LonelyPlanet alebo Skyscanner. Je to úžasný spisovateľ s množstvom užitočných rád a ešte lepší fotograf. Jeho fotografie bola publikované aj v časopisoch Beautiful Destination, Travel & Leisure, National Geographic, Travel Channel and Matador Network.

@theblondabroad

Táto blogerka pochádza z Kalifornie. Nechala svoju kariéru, aby preskúmala divy sveta. Nechcela na nikoho čakať, zbalila si kufre, odišla a teraz cestuje 9 mesiacov do roka. Je skvelou fotografkou a poskytne vám veľa užitočných informácií pre akýkoľvek typ výletu.

@theprettycities 

Ak vás zaujímajú romantické mestá, potom určite sledujte blog tejto dievčiny. Vďaka elegantnej fotografii a nezvyčajným pohľadom na mestá z ich jedinečnej perspektívy sa budete určite uchvátení. Toto dievča bolo schopné vidieť krásu na mieste, po ktorom kráčame každý deň, a vykresliť ju v novom svetle.

@neverendingvoyage 

Hľadáte informatívny a užitočný blog, ktorý vám umožní navštíviť rôzne miesta po celom svete? Sledujte instagram tohto páru, ktorý v roku 2010 predal všetko a odvtedy behá po celom svete a žije nomádskym životom. Poskytuje poradenstvo od ubytovania až po  poistenie.

@globalglasshopr

Tento instagram spravuje malý tím ľudí z Veľkej Británie. Hľadajú spôsob, ako cestovať štýlovo a objavovať najunikátnejšie miesta. Za blog získali niekoľko ocenení. Úchvatné fotografie sú profesionálne nafotené a skutočne vás prinútia navštíviť tieto miesta.

@followmeto

Okrem ohromujúcich pozadí k ich fotografiám majú na sebe dokonca vždy miestne  oblečenie, vďaka čomu je celá scéna naozaj neskutočná. Celý feed srší dobrodružstvom. Tento účet stojí za follow!