POZOR, Vianoce sú už za rohom! Ešte nemáte vymyslený vianočný darček a nič vám nenapadá? Neznášate masy ľudí v nákupných centrách posledný víkend pred Štedrým dňom? Inšpirujte sa našimi tipmi na originálny vianočný darček, ktoré zoženiete aj online a vašim blízkym ich doručíte včas!

TIP 1: PEKNÉ A ZDRAVÉ NOHY

V prípade, ak vašu blízku osobu trápia kŕčové žily, darčeková poukážka na ktorýkoľvek zákrok pre ich liečbu bude ten pravý darček. Darujte sebavedomie v podobe pekných, silných a zdravých nôh.

TIP 2: PEKNÝ A BIELY ÚSMEV

Pekný úsmev je polovica úspechu. Neváhajte a darujte vašim blízkym užitočný darček v podobe bezpečného bielenia zubov bez použitia peroxidu vodíka, či poctivej dentálnej hygieny. Navyše, môžete skombinovať tieto dve procedúry do All inclusive balíka, s ktorým ušetríte 20€!

TIP 3: ZDRAVÉ A ODDÝCHNUTÉ TELO

Relax je ten najlepší darček. Vynikajúcim nápadom je teda darčekový poukaz na masáž pre kohokoľvek vo vašej rodine. Olejová, reflexná, kokosová, bylinková či masáž chrbta, ramien, nôh či chodidiel. Výber je už len na vás!

 

TIP 4: ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL 

Každý si po štedrej nádielke kalórií dáva novoročné predsavzatie schudnúť a zdravšie sa stravovať. Darujte im teda tieto Vianoce  aj zdravie v podobe úpravy jedálneho lístka a cvičebného programu.