Kedysi išlo iba o plavky, avšak každým rokom sa objavujú nové trendy, ktoré chce mať každá z nás. Už to teda nie je len o obyčajných bikinách, ale o celkovom outfite, ktorý si k vode oblečieme. Netreba zabúdať ani na doplnky, alebo na správny výber plaviek. 

Tie správne plavky pre teba

Každým rokom prichádzajú nové a nové trendy a tak na trhu nájdeš plávky všetkých druhov, strihov, či farieb. Je na tebe, či zvolíš jednofarebnú klasiku, či jeden z novodobých trendov ako sú volániky, rôzne odhalené strihy, či aplikácie.

ružové plavky na žene

Nezabúdaj na pokrývku hlavy

Mohlo by sa zdať, že klobúky, či šiltovky sú iba ďalším z doplnkov. Spĺňajú však jednu dôležitú funkciu a tou je ochrana pred slnečným žiarením. Veď predsa žiadna z nás nechce prísť večer domov s úpalom, či so spálenou cestičkou vo vlasoch. Veľkým trendom posledných rokov sú slamené klobúky rôznych veľkostí, najnovšie však ženy radi siahajú aj po tzv. “rybárskych klobúkoch”, ktoré pôsobia viac športovo. Skvelou voľbou je však aj klasická šiltovka, ktorou rozhodne nič nepokazíš.

Prehoz na plavky je skvelým spoločníkom

Plážové šaty, či prehozy plnia nie len praktickú, ale aj estetickú funkciu. Sú vhodným doplnkom pre ženy, ktoré sa neradi zbytočne ukazujú v plavkách, ale zároveň sú štýlové a vy v nich viete zažiariť na kúpalisku, či pri mori. Nehovoriac o ich pohodlí.

dve dievčatá na pláži s prehozmi

Plážová taška

Ani výber plážovej tašky netreba podceniť. Ideálnou voľbou sú gumené tašky, ktoré sú odolné voči vode a vy do nich tak bez obáv môžete odložiť svoje mokré plavky. Nie je na škodu si zaobstarať tašku, ktorá je vhodná aj na bežné nosenie. Taška tak bude mať omnoho viac využitia.

žena s plážovou taškou, klobúkom a okuliarmi

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare sú neodmysliteľným letným doplnkom. Je potrebné chrániť si svoje oči pred slnkom a škodlivým UV žiarením, v neposlednej rade tiež plnia estetickú funkciu a sú skvelým letným doplnkom. V ponuke je každoročne mnoho trendy tvarov, ktoré si rozhodne zamilujete.

žena s okuliarmi pri plote

Zažiar s doplnkami

Pre tie, ktoré chcú skutočne zažiariť tu máme tip na doplnky, ktoré sa stali posledné roky veľkým trendom. Retiazky, či dočasné zlaté tetovania? Stačí málo a bude z teba hviezda pláže.