Leto je už v polovici, termín dovolenky sa blíži a ty opäť “nemáš čo na seba”? Čaká ťa festival, dovolenka pri mori, či trip do jednej z európskych metropol a ty chceš určite rada zažiariť. Inšpiruj sa letnými outfitmi na každú príležitosť.

Kvetovaná potlač patrí k letu

Kvety na rôznych kúskoch oblečenia sú v kurze už niekoľko rokov. Inak tomu nebude ani toto leto. Stav na romantické šaty alebo blúzku z ľahkého materiálu s potlačou, ktorá pripomína rozkvitnutú záhradu. Takýto výrazný kúsok stačí doplniť jednoduchými teniskami či sandálami, jednofarebnou kabelkou a nadčasovými slnečnými okuliarmi a úspech okoloidúcich máš zaručený.

Prírodné textílie nie sú história

Prírodné textílie nám počas horúcich letných dní poskytujú pocit ľahkosti. Jednoducho, nám v nich nie je tak horúco ako v umelých materiáloch. Navyše, tento rok zoženieš skutočne štýlové kúsky z čistého ľanu. Kombinácia ľanu a výrazných gombíkov je tento rok horúcou novinkou, ktorú nájdeš v každom dostupnom obchode za prijateľné ceny. Stav na jednoduchosť a jemné farby a určite budeš hviezdou prímorských destinácii aj ulíc tvojho mesta.

Neón, vďaka ktorému budeš neprehliadnuteľná

Všetky neonóvé farby už raz zažili svoj boom. Pred niekoľkými rokmi boli neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej baby najmä v podobe neónových tielok. V súčasnosti ho preslávili najmä streetwearové značky. Medzi najpopulárnejší kúsok tohto leta patria cyklistické legíny, práve v žiarivo neónových farbách. Určite zaujmeš aj kompletmi ako legíny s krátkym tielkom. Zaujímavým doplnkom k tomuto outfitu je jednoznačne beltbag. Cyklolegíny môžete nosť rovnako aj k elegatnému outfitu, ktorý zladíte do zemitých farieb, a ste pripravené na romantickú večeru v reštaurácii.

Denim sa stále nosí

Denimové kúsky sú súčasťou každého šatníka. Nosia ho mladí aj starí. Staré mamy aj deti. Jednoducho kombinovateľný, nadčasový, v rôznych odieňoch a strihoch. Presne to charakterizuje všetkými obľúbený denim. Stavte na klasiku. Stačí ak pridáte zaujímavé tričko alebo doplnky a rozhodne nič nepokazíte.

Drevená móda

Drevo sa v módnom priemysle začalo objavovať s masívnou výrobou rôznych šperkov či doplnkov ako sú napríklad pánske motýliky. V súčasnoti sa vo svete módy roztrhlo vrece s drevenými kabelkami. Ak jednu vlastníš, rozhodne si trendy. Drevená kabelka je čerešničkou každého letného romantického outfitu.