Najlepšie trendy pre toto obdobie možno zhrnúť do jedného slova- FUN!. Dni bez make-upu sú na chvíľu pozastavené. Kozmetický maximalisti, teraz je váš čas zažiariť! Vytiahnite palety s farebnými tieňmi, ktorých farby symbolizujú príchod jari. Je to všetko o miešaní a prispôsobovaní zábavných vecí, ako sú intenzívne pigmentové odtiene, svetlé neóny, lesklé textúry a veľa trblietok.

Ozdoby na oči

Ako by ste nemohli mať dobrú náladu, ak sú vaše oči doslova naplnené iskrami v tvare nalepovacích hviezdičiek ? Naneste si na tvár jemný neutrálny make-up, uchopte nálepku a nasaďte ju.

Voľne plávajúce linky

Očné linky sa nemusia nachádzať len na línií rias. Porušovanie pravidiel je presne to, čo robí líčenie zábavným. Po nanesení očných tieňov zoberte ceruzku na oči a cez viečko nakreslíte čiaru, ktorá môže byť napríklad v tváre anjelských krídiel alebo mrakov.

Trblietavé oči

Inšpirovaný make-up seriálom Euphoria. Ako prvé si orámujte očí čiernou ceruzkou a potom len klepnite jemným štetcom sivý glitter pod vaše oči. Takto skvele zakryjete tmavé kruhy pod očami.

Mačacie neónové oči

Máte radi mačacie oči? Skvelé, pretože sú oficiálnym trendom na jar. Len nezabudnite vymeniť základnú čiernu očnú linku za svetlú alebo neónovú farbu v tekutej alebo gélovej ceruzke.

Očné tiene – Ombré

Viacfarebné oči sú dokonalé predovšetkým pre letné festivaly. Kričia: „ Oblečte ma do Coachella!“. Výber ktorejkoľvek kombinácie je skvelý, ale najsviežejšími sú zlatá, žltá a oranžová farba. Viečka si predpripravte základným náterom a potom naneste iskrivý zlatý tieň a poklepte ho na svoje vnútorné rohy, použite nepriehľadný žltý tieň v strede viečka a žiarivo oranžovú aplikujte na vonkajšie strany viečka.

Zafírové oči

Očný tieň s klenotníckym tónom, rovnako ako tento výrazný zafírový odtieň, ktorý sa nosí na modelkách. Pravdepodobne preto, že spôsobuje to, že každá farba očí vyzerá s týmto líčením úplne úžasne. Najskôr vyplňte viečka tmavou tekutinou na očné tiene , potom pomocou kefy na tiene zatlačte priamo na vrchnú časť iskrivý prášok. Vrstvením týchto dvoch dohromady vytvoríte šialene farebný výťažok.

Fialová podlinka

ICYMI, fialová tisícročná ružová – to je nová trendová farba, ktorá preberá svet krásy. Noste ju pozdĺž spodnej línie rias a budete vyzerať okúzľujúco na jarnú sezónu. Konečný vzhľad doplňte čiernou riasenkou a nádychom modrého tieňa vo vnútorných rohoch.