Každý rokom je ťažké dať zbohom trendom, ktoré nás sprevádzali, no s nasledujúcimi novinkami to bude oveľa jednoduchšie. Je pravda, že niektorí naši  favoriti sa nás budú nevyhnutne držať, ale týchto 12 štýlov vám zaručene donesie čerstvosť do vašich šatníkov, aké si zaslúži rok 2020! Nové DESAŤROČIE, nové JA.

  1. Puffy rukávy – objemné, dominantné rukávy pre romantické duše, ktoré dodajú malý extra šmrnc.  Vaša postava vďaka nim ožije a vy budete pôsobiť elegantne a zároveň sexi.

2. Polka Dots – klasická potlač, ktorá bude na mólach pretrvávať večne. Pre ženy, ktoré milujú vzory, no nie vo veľkom množstve, sú bodky ideálnou cestou. Ak sa nechcete 100% zaviazať módnym trendom, tak práve  pančuchy s týmto vzorom budú ideálnou voľbou na osvieženie celkového outfitu.

3. Plisované záhyby, faldy, riasenia – horúci trend roku 2020

4. Trench Coats – nová dekáda, nový pohľad na tento základný kúsok oblečenia obohateného o kombináciu  zvieracej potlače alebo nadmerného rozmeru. Zelené a biele akcenty tomu dodávajú úplne iný rozmer.

5. Maslovožltá farba – rok 2020 poukazuje na širokú paletu farieb ale tento pastelový odtieň žltej, je presne ten, ktorý si nechcete nechať ujsť. Ide o druh farby, ktorá každý váš deň rozjasní a budete sa cítiť ako kráčajúci lúč slnka!

6. Midi a Maxi Denim sukňa – povedzte zbohom mini sukniam. Na scénu sa opäť vracajú sukňe z 90-tych rokov. V kombinácií so zastrčenou blúzkou alebo dokonca obyčajným tričkom nič nepokazíte.

7. Funkčný overal – výhodou overalu je, že si nemusíte dlho plánovať, čo si oblečiete a s čím sa zladíte. Jedným overalom budete kompletne oblečená a môžete vyraziť do ulíc.

8. Koža po celý rok – kto povedal, že koža je len pre chladnejšie obdobia ? Namiesto toho, aby bolo kožený odev polroka odložený v šatníku, rok 2020 praje jeho noseniu celoročne. A to vo všetkých farbách – nie len v čiernej.

9. Pánske bermudy – tento pánsky pohodlný štýl šortiek si natoľko zamilujete, že ich budete chcieť nosiť každý deň.

10. Šaty “Billowy” – v roku 2020 urobte zásadnú zmenu vo svojom šaatníku tým, že budete vlastniť jedny z týchto objemných voľne priliehavých šiat.

11. Pol na pol – prečo nosiť iba jednu farbu, keď môžete nosiť dve? S trendom deleného vzhľadu budete neprehliadnuteľná.

12. Boss nohavice – ukážte všetkým váš cit pre biznis týmito veľkými nohavicami.