Ak si rada pozrieš kvalitný seriál, určite čítaj ďalej. V súčasnosti si môžeš vyberať medzi stovkami seriálov rôznych žánrov. Platformy ako HBO GO alebo Netflix ponukajú naozaj širokú škálu. Spríjemni si dlhé letné večery jedným z našich tipov.

Euphoria

Eufória zažíva momentálne obrovský úspech. Dramatický príbeh o dospievaní, životných problémoch, drogách a sexe s perfektným vizuálnym spracovaním. Zendayu, v hlavnej úlohe, si určite zamiluješ. Priprav sa však aj na chúlostivejšie scény bez cenzúry, ktoré reflektujú súčasnú spoločnosť do skutočne posledného detailu. Upozorňujeme, že seriál nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Dark

Ďalšie zaujímavé spracovanie cestovania v čase v nemeckom sci-fi trileri. Zamotaj sa v čase každou epizódou viac a viac a vychutnaj si príbeh zmäteného Jonasa, ktorý sa snaží napraviť chyby budúcnosti.

Big little lies

Komediálna dráma v podaní popredných hollywoodskych hviezd začína spočiatku záhadnou vraždou. Vychutnaj si skvelé herecké výkony a zisti, čo spája matky z kalifornského mesta Monterey.

The Society

Svet bez dospelých? Sleduj skupinu tínedžerov, ktorá sa snaží vybudovať novú spoločnosť úplne od základu a prežiť s obmedzeným množstvom zásob na mieste, odkiaľ sa nedá nikam odísť. V seriáli The Society zistíš, aký by bol svet bez rodičov a všetkých dospelých.

Black Mirror

Ako by vyzeralo zrkadlo, ktoré by sme nastavili súčasnej spoločnosti? Sleduj samostatné poviedky v 5. sériach, ktoré odrážajú druhú, temnú stranu moderných technológií a ich vplyvu na ľudí.