Byť súrodencom populárnej speváčky či slávneho herca nemusí byť vôbec ľahké. Ešte ťažšie to však musí byť pre dvojča, ktoré nie je také krásne, úspešné a populárne ako jeho súrodenec. Ktoré celebrity pochádzajú z dvojčiat? Čítajte ďalej!

Hunter a Scarlett Johansson

Napriek tomu, že sú dvojčatá, je medzi nimi veľký rozdiel – ich výška! Brat je o Scarlett o pár centimetrov vyšší. Scarlett je populárna herečka, zatiaľ čo jej brat Hunter pracuje v politike – ako na kampani prezidenta Obamu v roku 2008, tak aj ako komunitný organizátor na Manhattane.

Michael a Ashton Kutcher

Všetci poznáme Ashtona, ale vedeli ste, že má svoje dvojča? Michael Kutcher, ktorý má detskú mozgovú obrnu a podstúpil transplantáciu srdca ako trinásťročný, pracuje v predajnej spoločnosti a predvádza motivačnú reč pre mladých ľudí so zdravotným postihnutím.

Mary-Kate a Ashley Olsen

Tieto dve ženy sú pravdepodobne najslávnejšie dvojčatá na planéte! Sú to slávne herečky, ktoré si vyskúšali mnoho hereckých postáv už od malička. Dvojčatá prekvitali aj v módnom svete so značkou The Row.

Rami a Sami Malek

Rami Malek je oscarový herec, ktorého preslávilo dokonalé stvárnenie legendárneho speváka Freddieho Mercuryho v snímke Bohemian Rhapsody. Jeho identické dvojča Sami pracuje ako učiteľ v Los Angeles.

 

Elvis Presley 

Poznáme málo známy fakt o kráľovi Rock and Roll – bol dvojča.  Presley sa narodil 8. januára 1935 v štáte Mississippi a narodil sa 35 minút po tom, čo sa narodilo jeho identické dvojča, ktoré bolo žiaľ mŕtve.