Každý aktívny používateľ instagramu sleduje rôzne typy účtov. Či už si milovníčkou módy, hudby, makeupu alebo všelijakých zaujímavých návodov, v tomto článku ti predstavíme účty, ktoré sa oplatí sledovať.

Nekonečná studňa nápadov alebo @5.min.crafts

Instagramový feed plný krátkych aj dlhších videí, ktoré obsahujú rôzne návody a triky, o ktorých si určite netušila si určite obľúbiš. Ak vo voľnom čase rada vyrábaš dekorácie alebo vylepšuješ oblečenie, tento účet ti prinesie rozhodne množstvo nekonečnej inšpirácie. Sledovanie ich videí ti spríjemní dlhú chvíľu a obohatí tvoju fantáziu.

Recepty z @buzzfeedtasty budeš musieť vyskúšať

Rada varíš, pečieš a pripravuješ chutné dobroty? Followni @buzzfeedtasty a nápady na rôzne recepty budeš mať do konca života. Chutne spracované video recepty budeš chcieť hneď vyskúšať a ochutnať. Nájdeš tam recepty na sladké aj slané snacky, hlavné jedlá či kuchyne z celého sveta.

Zasmej sa s @9gag

Instagram plný vtipných videí a meme obrázkov ťa určite pobaví. Ak si fanúšikom vine videí alebo meme rozhodne by si mala follownúť tento účet. Viac ako 20 000 vtipných príspevkov, na ktorých sa rozhodneš zasmeješ.

Ikonický @jeffreestar a jeho makeup art

Každá milovníčka makeupového umenia, by mala sledovať túto ikonu. Jefree vás zaujme originalitu a humorom zároveň. Navyše, jeho instagramový učet je skutočné estetické nebo. O jeho obľúbenosti svedčí aj viac ako 13,5 milióna sledovateľov.

Skvelý streetwear na @highsnobiety

Miluješ streetwear a highfashion? Inšpiruj sa na profile @highsnobiety klasickou pouličnou módou v kombinácii so svetovými módnymi domami. Highsnobiety ťa vtiahne do sveta módy prostredníctvoch svetových celebrít a stylistov.